FAQ

Ik betaal een geliberaliseerde huurprijs. De verhuurder verhoogt de huur nu al voor de tweede keer dit jaar. Mag dat?

Antwoord:

De wet bepaalt dat de huur één keer per jaar mag worden verhoogd (zie artikel 7:251 BW). Op deze regel bestaan uitzonderingen die niet gelden voor geliberaliseerde huur. De huur mag dus niet meer dan één keer verhoogd worden


vorige pagina


STEL EEN VRAAG

Heeft u ook een juridisch probleem? Wacht niet te lang en stel ons uw vraag!

STEL UW VRAAG:


TELEFONISCH

Vul uw naam en telefoonnummer in.
U wordt op werkdagen binnen 24 uur
teruggebeld door een advocaat.




ONLINE

Stel uw vraag via het formulier.


> Reacties cliƫnten
> Lage kosten
> Pro deo advocaat
> Over Hulpbijhuren.nl
> Onze missie
> Actueel
> Privacy en disclaimer
> Algemene voorwaarden
> Linkpartners